


Nincs raktáron



Tűzopál karkötő
Tűzopál karkötő
Az ásványok gyógyító hatásai több évezredes megfigyeléseken, hagyományokon alapszik, de tudományosan nincsenek alátámasztva.
A gyógyító kövek nem helyettesítik az orvosi gyógykezelést és az egészségügyi ellátást!
Ár: 3 100 Ft
Adatok
| Jellemzők | |
| Forma | Chips |
| Szín | Vörös - Narancssárga - Fehér |
| Fűzőszál | Damil |
| Kapocs | Delfinkapocs |
| Méretek | |
| Ásványrész hossz | 17.00 cm |
| Hossz | 19.00 cm - 21.00 cm |
| Szélesség | 19.00 cm |
| Súly | 4.00 g - 5.00 g |
| Láncszem | 4 mm - 10 mm |













