


Nincs raktáron



Smaragd nyaklánc
Smaragd nyaklánc
Az ásványok gyógyító hatásai több évezredes megfigyeléseken, hagyományokon alapszik, de tudományosan nincsenek alátámasztva.
A gyógyító kövek nem helyettesítik az orvosi gyógykezelést és az egészségügyi ellátást!
Ár: 10 340 Ft
Adatok
| Jellemzők | |
| Forma | Csepp |
| Szín | Zöld |
| Fűzőszál | Sodrony vagy damil |
| Kapocs | Delfinkapocs |
| Méretek | |
| Ásványrész hossz | 40.00 cm |
| Hossz | 44.00 cm |
| Súly | 16.80 g |
| Láncszem | 7 mm - 12 mm x 5 mm - 6 mm |

















