



Nincs raktáron




Smaragd nyaklánc
Smaragd nyaklánc
Az ásványok gyógyító hatásai több évezredes megfigyeléseken, hagyományokon alapszik, de tudományosan nincsenek alátámasztva.
A gyógyító kövek nem helyettesítik az orvosi gyógykezelést és az egészségügyi ellátást!
Ár: 9 450 Ft
Adatok
| Jellemzők | |
| Forma | Korong |
| Szín | Zöld |
| Csiszolási mód | Fazettált csiszolás |
| Fűzőszál | Sodrony vagy damil |
| Kapocs | Delfinkapocs |
| Méretek | |
| Ásványrész hossz | 35.00 cm |
| Hossz | 39.00 cm |
| Súly | 10.60 g |
| Láncszem | 4 mm - 4 mm x 2 mm - 3 mm |

















