



Nincs raktáron




Smaragd karkötő
Smaragd karkötő
Az ásványok gyógyító hatásai több évezredes megfigyeléseken, hagyományokon alapszik, de tudományosan nincsenek alátámasztva.
A gyógyító kövek nem helyettesítik az orvosi gyógykezelést és az egészségügyi ellátást!
Ár: 2 540 Ft
Adatok
| Jellemzők | |
| Forma | Chips |
| Szín | Zöld |
| Fűzőszál | Damil |
| Kapocs | Delfinkapocs |
| Méretek | |
| Ásványrész hossz | 18.00 cm |
| Hossz | 20.00 cm - 21.00 cm |
| Szélesség | 19.00 cm |
| Súly | 5.50 g - 6.50 g |
| Láncszem | 3 mm - 7 mm |













