



Nincs raktáron




Rodokrozit nyaklánc
Rodokrozit nyaklánc
Az ásványok gyógyító hatásai több évezredes megfigyeléseken, hagyományokon alapszik, de tudományosan nincsenek alátámasztva.
A gyógyító kövek nem helyettesítik az orvosi gyógykezelést és az egészségügyi ellátást!
Ár: 23 370 Ft
Adatok
| Jellemzők | |
| Forma | Szabálytalan lekerekített |
| Szín | Fehér - Fekete - Rózsaszín |
| Fűzőszál | Gyöngyfűző cérna vagy sodrony |
| Kapocs | Delfinkapocs |
| Méretek | |
| Ásványrész hossz | 42.00 cm |
| Hossz | 45.00 cm |
| Súly | 99.20 g |
| Láncszem | 16 mm - 20 mm x 11 mm - 14 mm |

















