


Nincs raktáron



Labradorit a változatos színekben labradolizáló ásvány
Elnevezését a Labrador-félszigetről kapta, ahol az első követ 1770-ben találták.
Színe: kék, szürke, fehér, színtelen és a hasadási lapon gyakran gazdagon színjátszó, labradorizáló.
A szilikátcsoport tagja.
Fő lelőhely: USA, Finnország.
További érdekes információt itt talál a labradoritról: Labradorit hatása és ásvány jellemzői
Labradorit nyaklánc
Labradorit nyaklánc
Az ásványok gyógyító hatásai több évezredes megfigyeléseken, hagyományokon alapszik, de tudományosan nincsenek alátámasztva.
A gyógyító kövek nem helyettesítik az orvosi gyógykezelést és az egészségügyi ellátást!
Ár: 12 950 Ft
Adatok
| Jellemzők | |
| Forma | Korong |
| Szín | Kék - Sárga - Zöld - Szürke |
| Csiszolási mód | Fazettált csiszolás |
| Fűzőszál | Sodrony vagy damil |
| Kapocs | Delfinkapocs |
| Méretek | |
| Ásványrész hossz | 40.00 cm |
| Hossz | 44.00 cm |
| Súly | 17.50 g - 18.50 g |
| Láncszem | 5 mm - 5 mm x 2 mm - 3 mm |

















